V sobotu 22.9.2018 jsme se zúčastnili galavečera ve Vídni Night of glory 16. Na programu byly i 3 zápasy o pás mistra Evropy asociace WKF. O jeden z pásů jsme se v kickbox lowkick poprali díky Robinu Šmídovi i my. Robin, úřadující mistr republiky v kickbox lowkick 2018 zápasil s několikanásobným šampionem této kategorie Michalem Zajacem z Polska.

Do zápasu jsme nastoupili sebevědomě a 5-ti kolová přestřelka trvala doslova od první do poslední sekundy. Robin však na tvrdé háky a lowkicky soupeře odpovídal vždy kombinací technik zakončených kopem. Uplatnil nejen skvělý boxing, ale i jeho kopací techniky byly daleko pestřejší než soupeřův repertoár. Zejména naskočený pushkick mu moc nechutnal. Oba dva byli skvěle fyzicky připraveni, ale na konci 5. kola jsme přece jen tahali za delší provaz…

Verdikt 3:0 na body polská výprava neunesla a bez podání ruky zmizela nejen z ringu, ale i z haly…..

Ale to je teď jedno, my slavíme po nějaké době opět titul mistra Evropy, stejně jako kdysi i s Lukášem Wolfem!!!!

Děkujeme Radkovi Jakubcovi a EFi Gym, Danielu Trunkátovi a Advisor group , EO security, Martin Bláha a firmě Velecky, Jiří Kachlík a K-mont, Jaroslavovi Broskvovi firmě Gun.cz za podporu a Raddy Diviš za příležitost.