7.12. bylo v Praze rušno!!! Účastnili jsme se  hned na 2 turnajích. Vyšli z toho 4 zápasy 4 výhry!!!

Jako první se do bojů zapojila Simona Pressová v její oblíbené disciplíně kicklight, i když light to tedy vůbec nebylo. Simona nastoupila hned ve dvou váhových kategoriích -50, -55kg. Simona Na Advent cupu zahájila ve váze-50kg, kde ji ale zle potrápila mladičká, nezkušená fighterka z Vysokého Mýta. Za to v druhém zápase nastoupila proti úspěšné reprezentantce české reperezentace a VÍTĚZCE SVĚTOVÉHO POHÁRU Emmě Cardové, bylo to těsné, ale bylo to nakonec naše!!!!
Ještě nutno dodat, že to bylo ve váhové kategorii -55kg, a Simča šla prioritně váhu-50kg. Nakonec vše včera vyšlo na 100% a ve finále -55 kg přidala včera hatrick, díky za skvělou prezentaci ARENY BRNO.

Potom jsem přejel do haly na Balkáně na MČR v muay thai a tam měl svůj 2 zápas v kariéře Petr Zachoval, který bojoval s fighterem Demeterem od Jirky Žáka, což samotné je  zarukou kvality. Celý zápas byl ze strany Petra nervozní ale čím se boj prodlužoval, tak přece jen získával jak klid tak přesnější mušku než soupeř. Výsledek 2:1 byl odměnou za poctivovu přípravu, včetně účasti na semináři s Damienem Alamosem, 3násobným šampionem Lumpeene stadium v Bangkoku.